Panel Sterowania TallyKey TWH

Panel sterowania do domków i apartamentów wakacyjnych

TWH to małe pudełko, które zawiera wiele opcji ułatwiających codzienne życie. Dla administratorów domków i apartamentów wakacyjnych, a także dla gości.

  1. Drzwi – nadawanie dostępu
  2. Energia elektryczna – rozliczanie zużycia
  3. Woda – rozliczanie zużycia
  4. Kontrola klimatu – kontrola temperatury
  5. Alarm – w przypadku niskiej temperatury, awarii zasilania i nieszczelności instalacji wodnej.
  • Jako administrator masz możliwość za pośrednictwem panelu sterowania TWH udzielania gościom dostępu do domków i apartamentów wakacyjnych w zarezerwowanym przez nich okresie.
  • TWH może mierzyć i kontrolować zużycie energii elektrycznej i wody. Urządzenie można zintegrować z systemem rezerwacji, dzięki czemu zużycie będzie automatycznie doliczane do rachunku po wyjeździe gości.
  • Istnieje również możliwość wyboru klimatyzacji. W ten sposób TWH zarządza ciepłem w kabinie i apartamencie wakacyjnym, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych wilgocią. Panel sterowania można również ustawić tak, aby podnosił temperaturę na kilka godzin przed przyjazdem gości. Funkcja ta oferuje możliwość dużych oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.
  • Co nie mniej ważne, TWH może być Twoim czujnym okiem i wysyłać alarmy w przypadku niskiej temperatury, wysokiej wilgotności, wycieku z rury wodnej i przerwy w zasilaniu, jeśli bezpiecznik lub system HPFI przerwie zasilanie. Te funkcje alarmowe w TWH mogą pomóc uniknąć pleśni i uszkodzeń budynków i urządzeń.

Szczególnie nadaje się do użytku w domkach i jednostkach wakacyjnych

Kontrola dostępu może przyznawać dostęp na żądany okres, do czasu np. zarezerwowania pobytu przez gościa.
Jednocześnie może kontrolować/mierzyć zużycie energii elektrycznej i wody w kabinie, dzięki czemu może być ono rozliczane automatycznie i np. zintegrowane z systemem rezerwacji, tak aby było doliczane do rachunku przy wyjeździe.
Opcjonalnie dostępna jest również opcja kontroli klimatu, która może kontrolować ogrzewanie konserwacyjne w jednostce i podnosić temperaturę, np. 2 godziny przed przybyciem gości.
Zapewnia to oczywiście duże oszczędności na rachunkach za energię elektryczną, ponieważ ogrzewanie konserwacyjne jest potrzebne tylko wtedy, gdy nie ma gości. Ponadto nie trzeba pamiętać o ciągłym włączaniu i wyłączaniu ogrzewania.

Istnieje również możliwość funkcji alarmowych, np:

Niska temperatura lub wysoka wilgotność w celu uniknięcia pleśni i powalenia osprzętu na ziemię.
Alarm wycieku wody w przypadku pomiaru ciągłego, równomiernego zużycia wody przez długi okres czasu.
Alarm w przypadku przerwy w zasilaniu, jeśli bezpiecznik lub przekaźnik HPFI przerwie zasilanie, co może również spowodować szkody następcze.