Postument TallyKey T8

Tak silny, jak tylko się da

Postument TallyKey T8 to produkt będący w stanie dostarczyć nawet 900 amperów, zaprojektowany z myślą o zaopatrzeniu w prąd i wodę największych jachtów, parkingów i przestrzeni zewnętrznych.
Pomimo swojej mocy i niezawodności, TallyKey T8 jest zaskakująco elegancki – podczas dnia idealnie wpasowuje się w otoczenie, a w nocy rozjaśnia je wbudowanym oświetleniem LED.

DANE TECHNICZNE:
Wymiary: 50 cm [szerokość] x 26 cm [głębokość] x 145 cm [wysokość]
Waga: 65 kg
Gniazdka elektryczne o natężeniu maks. 400 A
Krany: Maks. 2 x 2.54 cm [1 inch]
Wbudowana energooszczędna lampa na górze
Standardowy kołnierz montażowy dla betonu

T8 to połączenie ogromnej mocy z jakością i elegancją najwyższej klasy.
Postument TallyKey T8 w wersji standardowej dostarczany jest wraz z podstawami do montażu na twardej podstawie, takiej jak na przykład beton. Istnieje także możliwość domówienia specjalnych, większych podstaw, nadających się do montażu np. na drewnianych mostach, czy podstaw przeznaczonych do montażu w ziemi.

Dlaczego warto wybrać postument TallyKey T8?

 • funkcjonalność i jakość w najlepszej cenie na rynku
 • zwiększone bezpieczeństwo w nocy dzięki wbudowanej lampie LED
 • bezpieczny i elegancki design
 • produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości
 • niezawodne dostarczanie prądu i wody nawet dla największych jachtów
  • łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikom
  • liczne możliwości rejestracji zużycia mediów i płatności
  • kompatybilność z systemem płatności TallyWeb
  • certyfikaty zgodności CEE

Pomiar zużycia mediów i płatność z postumentem T8

TallyKey oferuje różne możliwości pomiaru zużycia mediów i płatności

Cyfrowe liczniki

T8 może zostać wyposażony w liczniki zarówno prądu jak i wody. Odczytu można dokonać bezpośrednio na słupku lub na komputerze, np. w biurze przystani. Należną kwotę natomiast uregulować u bosmana.

Samoobsługa  – płatność kartą

System TallyWeb, z którym współpracują nasze urządzenia; umożliwia samoobsługę z poziomu smartfona lub innego urządzenia posiadającego przeglądarkę internetową, poprzez wykorzystanie bramki płatniczej.

Samoobsługa  – saldo na koncie Tally

System umożliwia również posiadanie salda na swoim rachunku Tally, z którego będą pobierane środki, w momencie dokonywania zakupu usług. Dlatego gdy saldo będzie bliskie zera (klienta samodzielnie ustawia kwotę minimalną), środki mogą zostać automatycznie uzupełnione z karty klienta, jest to tzw. subskrypcja.

Samoobsługa  – kredytowanie

Możliwym także jest kredytowanie użytkowników naszych usług. Jest to fakultatywne rozwiązanie przygotowane z myślą o rezydentach oraz innych stałych „bywalcach” naszych obiektów. Użytkownicy kupują usługi przez wybrany okres po którym usługodawca, rozlicza ich poprzez wystawienie faktury.

Płatność gotówką

W przypadku słupka T8 istnieje możliwość zamontowania specjalnego systemu płatności monetami. Solidny i łatwy w utrzymaniu system zaprojektowany został tak, by z łatwością wybrać wrzucone monety. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany wybranego typu monet lub dostosowanie systemu do przyjmowania np. żetonów.

Ryczałt – otwarty dostęp

Słupki można również zakupić z otwartym, nieopomiarowanym dostępem do mediów. Rozwiązanie zalecane jedynie w przypadku sprzedaży dostępu na zamkniętym, dozorowanym terenie, gdzie ceny mediów wliczone są w cenę postoju. W konsekwencji rozwiązanie cieszące się popularnością głównie na strefach kempingowych.